O nás/About Us

Žijeme v prostředí, které je ideální kombinací okouzlující přírody, nabízející mnoho inspirace a  volnosti ke každodenní ventilaci energie nám a našim pejskům a malého, turisticky oblíbeného a kulturního města s bohatou historií a řadou podnětů k pestré socializaci.

Naši čtyřnozí miláčkové mají samozřejmě Průkazy původu, které se pyšní významnými liniemi předků. Snažíme se rozvíjet jejich žádoucí vlastnosti aktivitami, které umožňují „zaměstnání“ pro jejich vysokou inteligenci a fyzický fundament, což nás baví a naplňuje. 

Samozřejmostí je kontrola zdraví zdravotními vyšetřeními a genetickými testy.

Psi jsou naší celoživotní láskou, těmi, kteří obohacují již opravdu úctyhodnou řádku let každý okamžik našich dnů.

Milujeme úsměv našich psů a jejich radost, která hojí duši a zahřívá srdce. Jsou nám příslibem a zároveň závazkem.
I love our dogs smile and joy that heals my soul and warms my heart. For me the promise and commitment.

Sedět u počítače je sice občas nutnost, ale snažíme se tenhle čas co nejvíce zkrátit a raději se věnovat našim miláčkům. Rádi fotíme a tak naše aktivity, novinky a většinu důležitých věcí a zážitků z naší chovatelské stanice najdete právě zde na našich fotografiích. Čím déle jsme na světě, tím více si vážíme každého okamžiku.

Sitting at the computer, although sometimes a necessity, but we try make this time as short as possible and prefer to devote our darlings. We love to take pictures, so our activities, news and the most important things and experiences from our kennel can be found right here on our photos. The longer we are on this world, the more we appreciate every moment.